Xandra
Od dziecka miałam kontakt z Amigą, własną i to naprawdę wypasioną dostałam na 12 te urodziny. Poza grami zaczęłam się bawić w rysowanie i muzykowanie. Słuchałam wtedy zupełnie innej muzyki niż moje koleżanki, Art of Nosie, Tangerine Dream, Jarre, Vangelisa, a także dużo modów amigowych. Podobała mi się demoscena, a wtedy jeszcze za mało umiałam. Próbowałam też swoich sił w Amosie, nawet napisałam grę podobną do Hired Guns na wektorach. Sama wymyśliłam jak je rysować. Drugi wielki projekt to edytor tekstu z fontami proporcjonalnymi, pamiętam, że przed snem myślałam jak zrobić daną funkcję, a miałam tylko podstawowy podręcznik z opisem języka. Lata mijały, niestety moja Amiga padła tuż przed studiami, musiałam się przesiąść na PC, potem przez wiele lat zapomniałam o tym sprzęcie, by potem zacząć je kolekcjonować. Choć głównie dla przyjemności, to odpalałam je od czasu do czasu. Dziś korzystam głównie z AmiKita. Obecnie jestem grafikiem komputerowym, kompozytorką i sounddesignerką. Uwielbiam demoscenę i jej klimat. Nawet coś wystawiam czasami. Niedawno dołączyłam do MCStudio.
Marecheck
Pierwsze co mi wpadło w ręce to Commodore C64, które kupili mi rodzice. Pierwszą grę, którą ujrzałem na oczy to MOON Patrol. Następnie po kilku latach eksploatacji śrubowkręta, przesiadłem się na Amigę 600 rozbudowaną do 2MB, które uaktywniało min. ruch drążka w Wing Commander - efekt ... opad szczęki. Po 4 latach A600 poszła na sprzedaż aby zakupić akcelerator 3Dfx do pierwszego PC Pentium 166MMX ... Po latach ... a dokładnie 4 lata temu, wróciłem do Amigowania zakupując A1200 z Blizzardem 1260, co pozwoliło mi na zabawę we wszystko na amidze co było wcześniej poza moim zasięgiem. Prywatnie emerytowany kopacz, kartoflisk A klasy i tudzież ligi okręgowej. Obecnie zapalony rowerzysta amator. Zawodowo stoję po stronie Security w IT.
City
Minerowiec z dziada pradziada. Za dziecka dostał Atari800XL na którym nauczył się Basica, a następnie Amigę 500, tak więc podążał ścieżką dzieł Jaya Minera. Od początku amigowania niezmordowany amosowiec. W latach 95-99 trochę scenował w grupach Phase Truce i Whelpz. Lata 2000-2019 okryte są mrokiem, pracował wówczas wyłącznie na pecetach, niechętnie mówi o tym niechlubnym okresie. XD Do Amigi wrócił w 2019 roku, głównie na emulatorze WinUAE, przez jakiś czas miał doładowaną A600. Wraz z Markiem założył McStudio w którym koduje w Amosie i z doskoku robi drobną grafikę. Prowadzi kanał polishretrochannel na którym możecie znaleźć przede wszystkim kurs Amosa. W wieku nastu lat naczytał się scrolla w hidden part dema TechnologicalDeath i cały czas wyczekuje tego momentu kiedy będzie mógł przerzucić się na wypas owiec.